Survivor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

episodul 6

3 participanți

In jos

episodul 6 Empty episodul 6

Mesaj  kempe3s Vin Mar 14, 2008 11:04 am

una buna si-una rea. am scapat in sfarsit de chet dar l-am pierdut pe jonathan care a fost cel mai simpatic sezonul acesta. si-a ajutat foarte mult tribul fizic si cum zicea james, ii motiva foarte bine. si a avut foarte multe comentarii savuroase in timpul probelor. pacat ca primii doctori au fost incompetenti. ar trebui sa-l mai aduca o data.

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

episodul 6 Empty Re: episodul 6

Mesaj  Sylar Dum Mar 16, 2008 1:08 am

Intr-adevar mi-a parut rau de Johnathan. Se vedea ca sufera atat de mult. Pacat ca se pot intampla si lucruri dintr-astea...Omul asta se raneste, refuza sa paraseasca jocul desi se afla intr-o stare grava, de-abia la auzul vestii ca poate muri se hotaraste sa plece...pe cand Chet, face o bubitza mica la calcai si hop! "Mami, vreau acasa!" Si a fost de-a dreptul nerecunoscator pe deasupra: de cate ori l-a salvat Tracy si in momentul in care are ocazia sa ii intoarca favorul, Chet da bir cu fugitii. Nemaivorbind de faptul ca ar fi putut contribui la cea mai tare mutare strategica a sezonului. Macar nu o sa ii mai vedem fata pe monitoarele noastre de-acum incolo.

Sylar

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/12/2007
Varsta : 34

Sus In jos

episodul 6 Empty Re: episodul 6

Mesaj  kempe3s Dum Mar 16, 2008 12:23 pm

eu zic k daca il dadea afara pe ozzy devenea cel mai injurat concurent din istora concursului. dupa ce k a ocupat un loc degeaba sa mai stea inca 3 zile...nu avea rost. e mai bine cu ozzy

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

episodul 6 Empty Re: episodul 6

Mesaj  cami Lun Mar 17, 2008 1:06 am

Sylar a scris:Intr-adevar mi-a parut rau de Johnathan. Se vedea ca sufera atat de mult. Pacat ca se pot intampla si lucruri dintr-astea...Omul asta se raneste, refuza sa paraseasca jocul desi se afla intr-o stare grava, de-abia la auzul vestii ca poate muri se hotaraste sa plece...pe cand Chet, face o bubitza mica la calcai si hop! "Mami, vreau acasa!" Si a fost de-a dreptul nerecunoscator pe deasupra: de cate ori l-a salvat Tracy si in momentul in care are ocazia sa ii intoarca favorul, Chet da bir cu fugitii. Nemaivorbind de faptul ca ar fi putut contribui la cea mai tare mutare strategica a sezonului. Macar nu o sa ii mai vedem fata pe monitoarele noastre de-acum incolo.
exact asa am gandit si eu ,ca chet a fost total nefolositor si putea s-o ajute pe tracy sa intoarca soarta jocului,pentru ca din punctul meu de vedere daca ozzy iesea lucrurile ar fi devenit mult mai interesante,dar sunt multi fanii ozzy si pentru ei nu ar fi fost un lucru bun! asa mi se pare destul de clar ca ozzy o sa-si adjudece aproape toate probele si ca daca ajung toti la fuziune se reunesc cu parvati si james si preiau controlul! era interesant de vazut ce faceau amanda si cirie fara el. eu voiam sa castige yau sau jonathan ,dar daca nu se poate atunci sa fie ami sau ozzy

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

episodul 6 Empty Re: episodul 6

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum