Survivor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Episodul 3

2 participanți

In jos

Episodul 3 Empty Episodul 3

Mesaj  Sylar Dum Feb 24, 2008 11:39 am

Acest episod a marcat trista plecare a lui Yau-Man Sad Si asta numai din vina lui Cirie. Intr-adevar, Yau era o amenintare dar nu era momentul sa il dea afara, mai ales ca mai au multe probe de parcurs pana a ajunge la fuziunea triburilor, probe la care Yau Man ar fi putut ajuta mult.
Chiar speram ca Cirie sa aiba soarta lui Dolly si sa fie ea votata. A comis greseala de a arata ca nu este o persoana de incredere, fiind dispusa sa injunghie pe oricine pe la spate. Sper sa iasa in urmatorul episod tinand cont ca alianta cuplurilor nu mai are nevoie de ea.

Sylar

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/12/2007
Varsta : 34

Sus In jos

Episodul 3 Empty Re: Episodul 3

Mesaj  kempe3s Dum Feb 24, 2008 3:39 pm

eu nu am nimic cu cirie. asta este, trebuia sa aleaga o parte sau alta. daca ii alegea pe ceilalti si iesea ozzy, tot ea ar fi fosr de vina. totusi asta e jocul, oamenii trebuiesc dati afara. dak as fi fost in locul lui cirie tot alianta aia as fi ales-o, doar ca as fi dat afara pe eliza

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

Episodul 3 Empty Re: Episodul 3

Mesaj  Sylar Lun Feb 25, 2008 1:02 pm

Pai cred ca Cirie a comis a o greseala care ar putea sa o coste jocul. Prin gestul ei, nu numai ca si-a pus in cap pe Johnathan, Ami si Eliza dar a demonstrat ca nu se poate avea deloc incredere in ea. Si in momentul de fata, alianta cuplurilor nu mai are nevoie de ea. Asa ca ar putea sa scape foarte usor de un jucator care e dispus sa injunghie pe oricine pe la spate.

Sylar

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/12/2007
Varsta : 34

Sus In jos

Episodul 3 Empty Re: Episodul 3

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum