Survivor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PREFERINTE

3 participanți

In jos

PREFERINTE Empty PREFERINTE

Mesaj  cami Sam Ian 19, 2008 4:17 pm

VAZAND CA E CAM SARACACIOS FORUMUL ASTA IN TOPICURI ,O SA INITIEZ SI EU UNUL SI VA ASTEPT SA COMENTAM!CARE E CONCURENTUL PREFERAT AL VOSTRU EVER?CEL MAI PUTERNIC DPDV FIZIC?CEL MAI BUN LA STRATEGIE?CEL MAI NESUFERIT?CEL MAI GHINIONIST SAU NOROCOS? SI ALTE ASEMENEA

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  kempe3s Mar Ian 22, 2008 7:16 pm

foarte bun topicul.
cel mai puternic: au fost unii muschiulosi precum hunter in marquesas,jeff in palau, dan parca in amazon dar ei nu au avut mare personalitate si au iesit repede din concurs. cred ca rupert a fost cel mai puternic, dar ozzi cel mai bun concurent in probe per ansamblu. foarte bine s-au mai descurcat si colby,tom sau terry chiar si rob mariano.si james ar merita sa fie amintit. buuun

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  kempe3s Mar Ian 22, 2008 7:18 pm

cel mai bun la strategie brian din thailanda, pentru ca a si castigat. si vine din urma todd
cea mai nesuferita vitica aia de sue. nici cassandra nu mi-a fost prea draga.vorbesc de cei care au stat pana spre final.

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  cami Mier Ian 23, 2008 2:22 pm

de acord cu tine fizic f buni tom,terri ozzy ,iar rupert Very Happy mie chiar mi-a placut f mult si mi-a parul bine ca a castigat milionul ala de dolari din partea publicului american!strategie rob din amazon,richard hatch in sesonul 1,tina,chiar si mariano pe care nu l-am simpatizat f mult din cauza arogantei!la nesuferiti de acord cu sue si katie din palau si f simpatici au fost yau-man ,big tom si rupert

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  Sylar Joi Ian 24, 2008 11:48 pm

Hmm... De-a lungul timpului au existat multi jucatori valorosi din diverse puncte de vedere.
Din punct de vedere fizic au dominat Terry, Ozzy, Tom si Colby. Este amuzant ca acestor concurenti le lipseste strategia in general si se bazeaza doar pe castigarea probelor. Cam toti au facut greseli imense (mai ales Colby alegand-o pe Tina in finala in locul lui Keith in fata caruia ar fi castigat cu siguranta).

Cat despre strategie, il consider pe Richard cel mai bun (desi nu il simpatizez) A reusit sa castige jocul fiind un sarpe, taticul aliantelor, a invins in fata unei concurente mai putin antipatice decat el. Rich are o bila alba de la mine pt ca este printre putinii (daca nu chiar singurul) care a reusit sa castige absolut pe cont propriu in timp ce alti castigatori au reusit sa ia premiul datorita norocului (twist-urile care schimba jocul de multe ori intr-un mod nedrept) sau faptului ca sunt carati pana la sfarsit de altii mai puternici carora in final le taie craca. O apreciez foarte mult pe Tina. A fost o stratega desavarsita inca din prima zi. Si Brian a meritat sa castige desi a avut de facut o treaba foarte usoara... Thailanda a avut unul dintre cele mai proaste grupuri ever. Brian nu prea a avut deloc competitie. A jucat impotriva unor capete seci. Nu pot sa neg ca m-a uimit cu raceala si detasarea lui de sentimente, mintea clara pe care a avut-o tot timpul.
Alti strategi buni: Kelly Goldsmith (Africa), Rob Cesternino (Amazon), Yau-Man (Fiji), Cirie (Exile Island), Jon (Pearl Islands), Yul (Cook Islands), Ami (Vanuatu), Jenn (Palau), Cassandra (Fiji ) ...cam astia imi vin acum in minte.

Foarte rar am intalnit supravietuitori care sa fie si inteligenti, sa castige si niste probe, sa fie si harnici si placuti. Exemplul care imi vine in minte este Yau-Man.

Sylar

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/12/2007
Varsta : 34

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  cami Vin Ian 25, 2008 4:20 pm

PACAT CA FORUMUL ACEST E CAM SARAC IN TOPICURI SI IN MEMBRII Crying or Very sad SA SPERAM CA DIN 7 FEBRUARIE O SA NI SE ALATURE MAI MULTA LUME Very Happy SI EU AM REMARCAT ACELASI LUCRU DESPRE THAILANDA-MI S-A PARUT UN SEZON FOARTE PROST.INAFARA DE BRIAN(PE CARE L-AM DETESTAT) SI CLAY N-AU ADUS PERSONAJE DELOC INTERESANTE(POATE UN PIC HELEN SI SHI ANN)! IN REST PER ANSAMBLU TOM MI S-A APARUT CEL MAI COMPLET COMPLET(FIZIC+STATEGIE) ,PLUS FAPTUL CA IN CIUDA PERICOLULUI PE CARE IL REPREZENTA A REUSIT SA CASTIGE!IN SCHIMB NU PREA ADMIR TACTICA CELOR CARE ZBOARA PE SUB RADAR! VECEPIA,SANDRA MI SE PAR CASTIGATOARE,OARECUM PE NEDREPT!PE VECEPIA NU AM PUTUT S-O SUPORT!

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  kempe3s Vin Ian 25, 2008 9:08 pm

tom a beneficiat si de mustrarile de constiinta ale lui ian din finala. daca ar fi ajuns ei in finala chiar nu stiu care ar fi fost scorul. eu zic ca jenna din amazon si-a meritat milionul pana la ultimul cent, a fost cam nesuferita la inceput dar apoi a rezistat eroic si a si castigat.

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  cami Vin Ian 25, 2008 11:21 pm

TOT TOM CRED CA AR FI CASTIGAT,IAR JENNA DACA IMI AMINTESC EU BINE A AVUT SI UN PIC DE NOROC,PT CA IN ULTIMII 5 ERAU 3 BAIETII SI 2 FETE SI AU PASTRAT-O PE JENNA PT CA ERA BOLNAVA SI AU DAT-O AFARA DE HEIDI PT CA ERA PUTERNICA

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

PREFERINTE Empty Re: PREFERINTE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum