Survivor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sezonul preferat

4 participanți

In jos

Sezonul preferat Empty Sezonul preferat

Mesaj  Admin Vin Dec 21, 2007 7:13 pm

Care este sezonul vostru preferat ?

Admin
Admin

Mesaje : 119
Data de înscriere : 21/12/2007

http://survivor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  Sylar Vin Dec 21, 2007 7:51 pm

First of all, ma bucur nespus de mult pt existenta acestui forum. Nu credeam ca o sa apuc sa vad asa ceva in Romania.
Survivor e emisiunea mea preferata a tuturor timpurilor, am un fel de obsesie pt el Razz . Cred ca sunt cel mai mare fan din Romania (nu ca ar fi multi:P) al acestui reality-show.
Acum, on topic: Consider ca sezoanele de dinainte de All-Stars sunt mult mai bune decat cele de dupa. Cel mai mult mi-a placut Marquesas. A fost foarte "entertaining", a avut niste concurenti pe masura, momente funny, momente neprevazute, a avut foarte multe tipuri de caracter, a avut loc prima mare tradare a aliantei mama (Paschal & Neleh). De asemenea mi-au placut si foarte multi concurenti (Neleh, Gina, Kathy, Paschal, Hunter, Gabe etc.)

Sylar

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/12/2007
Varsta : 34

Sus In jos

Sezonul preferat Empty sezon favorit

Mesaj  kempe3s Mier Ian 09, 2008 4:37 pm

nuuu. mie nu mi-a placut foarte mult marquesas. desi a fost primul pe care l-am vazut si cu el am prins gustul. n-as putea spune, fiecare sezon a avut ceva al lui. poate amazon, poate inceputul din pearl islands, all stars iar a fost reusit.

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  cami Sam Ian 19, 2008 4:06 pm

hmmm.grea intrebare!cred ca palau sau amazon!palau a avut concurenti tineri si frumosi(eu am remarcat doar baietii Very Happy ) ,plus ca a fost super tare de observat cum un trib.mult mai slab dpdv fizic-korror,a reusit sa-i sulbere pe musculosii -din ulong!apoi amazon a fost ceva mai picant,plus ca l-am adorat pe rob

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  cami Sam Ian 19, 2008 4:10 pm

Sylar a scris:First of all, ma bucur nespus de mult pt existenta acestui forum. Nu credeam ca o sa apuc sa vad asa ceva in Romania.
Survivor e emisiunea mea preferata a tuturor timpurilor, am un fel de obsesie pt el Razz . Cred ca sunt cel mai mare fan din Romania (nu ca ar fi multi:P) al acestui reality-show.
Acum, on topic: Consider ca sezoanele de dinainte de All-Stars sunt mult mai bune decat cele de dupa. Cel mai mult mi-a placut Marquesas. A fost foarte "entertaining", a avut niste concurenti pe masura, momente funny, momente neprevazute, a avut foarte multe tipuri de caracter, a avut loc prima mare tradare a aliantei mama (Paschal & Neleh). De asemenea mi-au placut si foarte multi concurenti (Neleh, Gina, Kathy, Paschal, Hunter, Gabe etc.)
Salut tuturor!!!perfect de acord cu tine si pe mine cred ca ma hipnotizeaza concursul asta,nu ma satur nici macar de reluari!si nici eu nu credeam ca mai gasesc in Rom ,persoane la fel de disperate ca mine(in sensul bun al termenului)

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  Sylar Joi Ian 24, 2008 11:03 pm

Hello! Ma bucur sa mai vad romani pasionati de Survivor.
Si mie mi-a placut foarte mult Palau, a fost poate cel mai bun sezon de dupa All-Stars, dupa mine.

Sylar

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/12/2007
Varsta : 34

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  cami Vin Ian 25, 2008 4:25 pm

Sylar a scris:Hello! Ma bucur sa mai vad romani pasionati de Survivor.
Si mie mi-a placut foarte mult Palau, a fost poate cel mai bun sezon de dupa All-Stars, dupa mine.
DA ALL STRAS ,NU L-AM MENTIONAT DESI MI-A PLACUT,POATE PENTRU FAPTUL CA NU MI-A PLACUT CINE A CASTIGAT!AM RAMAS DOAR CU SATISFACTIA CA ROB+AMBER N-AU CASTIGAT THE AMAZING RACE! IN REST AVEAI DREPTATE DESPRE THAILANDA,DACA LA CELE CARE MI-AU PLACUT NU POT SA SPUN CU EXACTITATE UN CASTIGATOR,LA CELE MAI PUTIN PLACUTE ,CU SIGURANTA THAILANDA

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  kempe3s Vin Ian 25, 2008 9:11 pm

mie nici fiji nu mi-a placut. in afara de yau man...nu a mai fost nimeni special. bine in afara de exemplele negative dreamz si casandra. earl a castigat detasat dar in alt sezon nu stiu daca facea mare branza. probele nu aveau nici un istoric...foarte slab

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  cami Vin Ian 25, 2008 11:23 pm

DA ,SLABUT SI FIJI SI CEEA CE AM REMARCAT EU ... CRED CA A FOST SG SESON FARA VREO BLONDA (BARBIE)SAU FARA VREUN KEN

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  kempe3s Sam Ian 26, 2008 12:12 am

au umplut in schimb ecranul cu negrii, hispanici si asiatici. n-am nimic cu nimeni da e una sa alegi din sute de mii de caucazieni care urmaresc show-ul si trimit filme la preselectie, si e alta sa te duci sa cauti pe strada sau prin comunitati si sa-i iei mai mult cu arcanul doar pentru a fi diversitate. cred k au realizat si ei acest lucru la china si la micronezia, unde au preferat sa aduca oameni care stiau cu ce se mananca survivor.

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  cami Sam Ian 26, 2008 11:48 am

da exact incepand cu 12 invazie de hispanici,afro si asiatici!nici eu n-am nimic impotriva ,dar inafara de yul nu prea m-au incantat! plus ca tb neaparat o barbi si un ken(cel putin)- candy for the eyes Very Happy

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  Sylar Sam Ian 26, 2008 10:50 pm

CBS a gresit cand a optat pt divesritate rasiala in loc sa se bazeze pt cea a personalitatilor. Cook Islands si Fiji (mai ales) mi se par doua sezoane slabute datorita acestui fapt. De asemenea, aceste doua sezoane s-au remarcat prin absurditate in ceea ce priveste editarea, numarul confesionalelor total aiurea. Imi pare oarecum rau ca persoane ca Becky, Sundra, Rebecca, Brad, Jenny, JP, Sekou, Stephannie, Cecilia sau Liliana, Rita, Edgardo, Jessica, Erica, Cassandra, Stacy de-abiau ai fost aratati la moaca. Asta poate sa fie datorata si numarului mare de concurenti si lipsa timpului necesar. Chiar si in China, s-au sinchisit sa ii dea un confesional lui Denise tocmai prin episodul 4. Macar aici au fost persoane ceva mai interesante (Courtney, Todd- chiar daca nu pot sa il sufar, Peih-Gee, Jaime, Ashley, Dave, Sherea)

Sylar

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/12/2007
Varsta : 34

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  kempe3s Sam Ian 26, 2008 11:08 pm

in cook islands au fost 2 asiatice becky si jenny dar n-am idee care dintre ele a ajuns pana in finala. nici una nu exprima nimic. au fost luate pt ca fusesera miss nu stiu cand. au existat si cazuri fericite de miss, cum a fost amanda care a avut ceva de zis. si inca un lucru care nu mi-a convenit a fost k pt sezonul 14 doar pe garry(ala gras) l-au selectat din cei care se inscrisesera. in rest i-au cautat ei, si ca sa vezi diversitate, 13 erau din california. asta e unul din putinele puncte slabe. dar tot numarul unu ramane survivor

kempe3s

Mesaje : 18
Data de înscriere : 21/12/2007

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  cami Dum Ian 27, 2008 12:34 pm

exact multe persoane care nu-si aveau rostul si care din punctul meu de vedere si-au facut simtita prezenta prin absurditati ex-caw-boy(cat putea sa abereze omul ala)si saracul biliy a ramas cunoscut doar pt faza cu i love you spusa lui candice.nu zic ca asiaticii sau hispanicii ar fi mai putin interesenti,dar i-au ales aiurea!fiji cel mai aiurea dpdv al participantilor!

cami

Mesaje : 27
Data de înscriere : 19/01/2008

Sus In jos

Sezonul preferat Empty Re: Sezonul preferat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum